Úvod - www.kastlovaokna.com

Kastlová okna – ideální vizitka vašeho domu

Přejete si, aby vaše okna měla nenapodobitelný a originální vzhled a současně disponovala skvělými užitnými vlastnostmi? Neváhejte navštívit webové stránky www.oknasirer.cz. Na webu se dozvíte všechny potřebné informace, pokud se rozhodnete vsadit na kvalitní kastlová okna. Web obsahuje také podrobnosti o novinkách a slevových akcích, včetně aktuálního ceníku.

Proč investovat do kastlových oken?

Kastlová okna se vyvinula z oken špaletových. A čím špaletová okna vynikají? Oproti moderním oknům například disponují zajímavým vzhledem vhodným do památkových zón, výbornými izolačními schopnostmi, a to jak zvukovými, tak i tepelnými. Vynikající izolační vlastnosti lze ještě zvýšit osazením izolačního dvojskla do vnitřního okna.
V dnešní době jsou nejrozšířenějším druhem špaletových oken již zmíněná okna kastlová. Můžeme se s nimi setkat v moderních budovách, ale zdobí také historické domy v památkově chráněných zástavbách velkých měst i menších městeček (známé činžáky z 19. a první poloviny 20. století). Kastlová okna si můžete na webu blíže prohlédnout v bohaté obrazové galerii.

Kastlová okna a jejich výroba

Na webových stránkách všichni zájemci rovněž naleznou zajímavé informace, které pojednávají o výrobě kastlových oken. Tato okna, která jsou součástí bohaté nabídky webu www.oknasirer.cz, jsou přesně obráběna na počítačem řízeném centru. K jejich zhotovení je však zapotřebí i ruční práce. Různé ozdoby jsou vyřezávány zkušenými řezbáři (případně na přesných CNC strojích).

Jako materiál slouží k výrobě kastlových oken kvalitní (lepené) dřevěné profily. Vyjma prvotřídního materiálu vynikají tato okna i svou elegancí a perfektní propracovaností. U kastlových oken se – na rozdíl od špaletových – vnitřní i venkovní křídlo otevírá směrem dovnitř. Kastlová okna jsou k sobě spojena tak zvanou kastlí, jakýmsi rámem po celém obvodu okna. Proto se jim také někdy říká okna kastlíková.

Lákavé slevy

Na webu www.oknasirer.cz je každému zájemci k dispozici přehledný ceník, jehož součástí jsou i aktuální ceny kastlových oken. Podle ceníku si každý zákazník může předem udělat představu o případné investici. Výměny oken se není třeba bát ani v chladném období, proto na webu najdete také důležité informace o zimních slevách.

Kastlová okna a jejich montáž

V případě výmeny oken je nutné vyrobit nová kastlová okna a namontovat je do stavby. Pro naše zkušené montážníky to není žádný problém. Náš technik okna zaměří tak aby pasovala do původního stavebního otvoru a nová okna se vsadí na místo oken původních s minimem bourání a nepořádku. 


 

 
Miroslav Šírer - Výroba eurooken a dveří
  • Okna ze dřeva
  • Moderní lakovací robot
  • Dřevěné zimní zahrady pro posezení za chladných večerů
  • HS portály (Zdvižně posuvné dveře) a SKB (sklopně posuvné dveře).
  • Okna do historické zástavby, repliky oken.
  • Na míru vyráběné vchodové dveře ze dřeva.
  • Dřevěné lamelové nebo plné okenice, parapety a jiné doplňky.

Dřevěná okna

Eurookna s izolačním trojsklem. Hezká okna z přírodního materiálu, okna ze dřeva.

 

Dřevěná okna >>

Špaletová okna

Špaletová okna s izolačním dvojsklem. Tradiční špaletová a kastlová okna s nenapodobitelným vzhledem. 

 

Špaletová okna >>

Dveře

Vchodové dveře pro pasivní domy. Dřevo, poctivý materiál pro poctivé vchodové dveře.

 

Vchodové dveře >>

Příslušenství

Doplňky pro dřevěná okna a dveře, parapety, okenice atd. Kompletní nabídka se vším co je pro dřevěná okna a dveře potřeba.

 

Příslušenství >>

 

 

Fotogalerie

Zimní zahrady Kublov Historická špaletová okna HS portály Šírer Dřevěná okna a dveře v hotelu.

Hezká dřevěná okna. Eurookna. Dřevěná eurookna ve školce ve Zdicích. Řadový dům Beroun.

Reference od zákazníků

Jsem velice spokojena s kvalitou výrobků, provedením nátěrů, rychlostí realizace a dodržením termínů. Výborný je i poměr kvality a ceny oken. Kéž by bylo takových firem více. Další reference >>

13.6.2013                                           Monika Beranová

Zavřít X :
slide-out-01

tel:

+420 311 585 207

e-mail:

info@oknasirer.cz

Adresa:

Kublov 12, 267 41 Kublov, okr. Beroun