Úvod - *** Nové levé CMS MENU*** - VCHODOVÉ DVEŘE

Dřevěné vchodové dveře

 

Vchodové eurodveře jsou vhodné pro každý dům.

Spolu s eurookny a špaletovými okny vyrábíme také vchodové dveře, abychom nabídli ucelený sortiment výplní stavebních otvorů. Vchodové dveře jsou vizitkou majitele a chloubou každého domu. Proto naše dveře vyrábíme na míru podle vlastních návrhů zákazníků. Stejně tak jako naše eurookna mají dveře různé výhody:

Tepelně izolační vlastnosti - tepelná prostupnost dveří od UD=0,75 pro profil IV88 do 1,4 W/(m2.K) pro dveře tl. 78mm.

Vhodné pro pasivní domy - Vchodové dveře Euro IV88 s tepelnou prostupností celých dveří UD=0,75 W/(m2.K) jsou vhodné pro pasivní domy.

Tvarová stálost a pevnost - vchodové dveře musejí fungovat stejně perfektně za všech klimatických podmínek. Proto používáme při výrobě až dvanáctivrstvé lepené hranoly pro tu nejvyšší tuhost křídla.

Vysoká bezpečnost - Dveře osazujeme tří až pěti bodovou zámkovou lištou, bezpečnostní klikou s překrytím proti odvrtání, závěsy BAKA 3D a bezpečnostní vložkou.

Dvojité těsnění - dvojité celoobvodové těsnění DEVENTER izoluje tepelně, hlukově a zabraňuje propršení.

Možnosti různých provedení - velké množství tvarů, rozměry dveří na míru, různé druhy zdobení a skel nekladou představivosti meze.

Dlouhá životnost - standardně záruka 5 let na všechny součásti výrobku a záruka 10 let na povrchovou úpravu!

Nadstandardní výbava - již v základním provedení od nás dostanete lepený hranol bez podélného napojování (FIX), bezpečnostní garnituru HOPPE s ochranou proti odvrtání, pětibodový zámek MACO, bezpečností vložku FAB a sadu pro udržování nátěru zdarma!

Práh s přerušeným tepelným mostem - přerušení tepelného mostu u prahu zvyšuje izolaci celé konstrukce.

 

Venkovní vchodové dveře Bohatě zdobené vchodové dveře s vitráží Vchodové dveře můžeme ozdobit řezbou

 

Vchodové dveře pro pasivní domy EURO IV88

 

Vchodové dveře profilu IV88, jsou vyvinuty přímo pro pasivní domy. Se svojí tepelnou prostupností celých dveří UD=0,75 W/(m2*K) uspoří spoustu tepla i v novostavbách. 

 

Parmetry naměřené ve zkušebně potvrzuje certifikát EURO VD88

 
Dveře, které jsme vyráběli si prohlédněte v katalogu vchodových dveří

 

DŘEVO: Vchodové dveře jsou standardně vyráběna ze smrkového, devítivrstvého lepeného hranolu bez podélného napojení pohledových lamel (fixní). Hranol prošel zkouškou v německé zkušebně  ITF Rosenheim. Další provedení:  americký dub fixní, sibiřský modřín fixní, eucalyptus red grandis fixní, tepelně upravené dřevo - thermowood (TMT).

SKLO: Standardně jsou dveře osazeny izolačním trojsklem s teplým distančním rámečkem (hranou) Chromatech ultra, který je možné dodat v různých barvách. Meziskelní prostor je vyplněn izolačním plynem argon 94,6. Složení: Climaguard 1,0 - 16mm Chromatech ultra - Float 4mm - 16mm Chromatech ultra - Climaguard 1,0. Sklo je uloženo v hluboké zasklívací drážce, která minimalizuje tepelný most okolo distančního rámečku. Tepelná prostupnost skla Ug=0,5 W/(m2*K). Další provedení skla: protihlukové, zatmavené proti přehřívání interiéru, bezpečnostní, kalené, ornamentní a mléčné. 

DŘEVENÁ VÝPLŇ: Vchodové dveře dodáváme s různými druhy výplní: dřevěná výplň s korkovou izolační vrstvou a profilací, dřevěná výplň hladká s polyuretanovou izolační pěnou, tzv. provedení "panel Taurus", kdy mají dveře v celém průřezu stejnou tloušťku. Základem konstrukce všech modelů dveřovek z panelu Taurus je obvodový lepený rám šíře 140 mm se dvěma vlepenými svislými kovovými výztuhami. Rám je vždy v celém svém profilu vyroben ze stejné dřeviny jako povrch. Konstrukce dveřovky je dále vyztužena OSB deskou. Na obrázcích níže vidíte zleva: profilovanou výplň, hladkou výplň a panel Tarus.                                          

KOVÁNÍ: Standardně stavitelné závěsy BAKA 3D, které je možné seřizovat ve všech třech směrech pro hladký chod dveřního křídla. Zámková lišta MACO se čtyřmi IS čepy, závorou a střelkou. Zámková vložka Assa Abloy bezpečnostní třídy 3.  

KLIKY: Standardně HOPE s bezpečnostním překrytím proti odvrtání v pěti barevných odstínech. Naše kování je kompatibilní s řadou dalších desingových výrobků např. od fi. Cobra, M&T a pod. 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA: Čtyřvrstvá povrchová úprava od firmy REMMERS se zárukou 10let. V první fázi se dveře napouštějí impregnací ještě v rozebraném stavu (nejmodernější dílcová metoda). Díky tomu jsou ošetřeny i čepy a dlaby, je eliminována možnost vniku vlhkosti do konstrukce. Pak se dílce lepí, namáčejí do základu a 2x stříkají vrchním lakem pomocí vysokotlakého stříkacího zařízení. Vše je prováděno v moderní lakovně s řízenou vlhkostí a teplotou. Ke dveřím umíme barevně sladit: okna, garážová vrata, střešní okna, vnitřní parapety, interiérové dveře, plotovky nebo podbití. Pomůžeme Vám dosáhnout krásně sladěného celku. Na výběr jsou palety lazur a stupnice krycích barev RAL a NCS. Alternativně nabízíme vydrásání měkkých let dřeva a lakování přírodními oleji. Okna tak dostanou zvláštní starý vzhled. Barevné odchylky u povrchové úpravy typu lazura nejsou důvodem k reklamaci, záleží na odstínu dřeva.

KRYCÍ OKAPNICE: Okapnice z taženého, eloxovaného hliníků chrání nejvíce namáhané části dveří před nepřízní povětrnostních vlivů. Naše okapnice vyrábí firma GUTMANN ve třech provedeních eloxu a v bílém vypalovaném laku. Okapnice se osazují na křídlo po dohodě s odběratelem, záleží na desingu dveřního křídla. 

TĚSNĚNÍ: Dvě celoobvodová těsnění na dveřním křídle zajišťují téměř nulovou průvzdušnost.  

PRÁH: Dveře jsou standardně osazeny bezbariérovým hliníkovým prahem Eifel s přerušeným tepelným mostem. Jako alternativu můžeme nabídnou tzv. padací práh, kde po uzavření dveřního křídla sjede těsnící lišta na podlahu. Předpokladem bezchybné funkce je dokonale rovná podlaha bez spár. 

 

Moderní provedení vchodových dveří Hladké dveře s vyříznutými okénky Hladké vchodové dveře s kukátkem

 

Vchodové dveře IV78 vyhoví každému

 Vchodové dveře profilu IV78, jsou vhodné pro rekonstrukce i novostavby. Se svojí tepelnou prostupností celých dveří UD=0,82-1,4 W/(m2*K) uspoří spoustu tepla a finančních prostředků. 

Katalog vchodových dveří IV78: Katalog VD 2005

Vchodové dveře IV78 jsou vyráběny stejným způsobem jako dveře v profilu IV88. Liší se jen v o 10mm slabším profilu a síle použítého skla. Tomu odpovídají i jejich izolační vlastnosti. 

SKLO: Standardně jsou okna osazena izolačním dvojsklem s teplým distančním rámečkem (hranou) Chromatech ultra, který je možné dodat v různých barvách. Meziskelní prostor je vyplněn izolačním plynem argon 94,6. Složení: Float 6mm - 20mm Chromatech ultra - Climaguard 1,0. Sklo je uloženo v hluboké zasklívací drážce, která minimalizuje tepelný most okolo distančního rámečku. Tepelná prostupnost skla Ug=1,0 W/(m2*K). Další provedení skla: protihlukové, zatmavené proti přehřívání interiéru, bezpečnostní, kalené, ornamentní a mléčné. 

 

    

 

 

 
Miroslav Šírer - Výroba eurooken a dveří
  • Okna ze dřeva
  • Moderní lakovací robot
  • Dřevěné zimní zahrady pro posezení za chladných večerů
  • HS portály (Zdvižně posuvné dveře) a SKB (sklopně posuvné dveře).
  • Okna do historické zástavby, repliky oken.
  • Na míru vyráběné vchodové dveře ze dřeva.
  • Dřevěné lamelové nebo plné okenice, parapety a jiné doplňky.

Dřevěná okna

Eurookna s izolačním trojsklem. Hezká okna z přírodního materiálu, okna ze dřeva.

 

Dřevěná okna >>

Špaletová okna

Špaletová okna s izolačním dvojsklem. Tradiční špaletová a kastlová okna s nenapodobitelným vzhledem. 

 

Špaletová okna >>

Dveře

Vchodové dveře pro pasivní domy. Dřevo, poctivý materiál pro poctivé vchodové dveře.

 

Vchodové dveře >>

Příslušenství

Doplňky pro dřevěná okna a dveře, parapety, okenice atd. Kompletní nabídka se vším co je pro dřevěná okna a dveře potřeba.

 

Příslušenství >>

 

 

Fotogalerie

Zimní zahrady Kublov Historická špaletová okna HS portály Šírer Dřevěná okna a dveře v hotelu.

Hezká dřevěná okna. Eurookna. Dřevěná eurookna ve školce ve Zdicích. Řadový dům Beroun.

Reference od zákazníků

Jsem velice spokojena s kvalitou výrobků, provedením nátěrů, rychlostí realizace a dodržením termínů. Výborný je i poměr kvality a ceny oken. Kéž by bylo takových firem více. Další reference >>

13.6.2013                                           Monika Beranová

Zavřít X :
slide-out-01

tel:

+420 311 585 207

e-mail:

info@oknasirer.cz

Adresa:

Kublov 12, 267 41 Kublov, okr. Beroun