Úvod - www.spaletovaokna.cz

Při pořizování nových oken nebo jejich výměně máte na výběr z několika základních typů. Můžete zvolit plastová okna, moderní dřevěná eurookna nebo dřevěná okna špaletová. Právě špaletová okna se těší čím dál tím větší oblibě. Především díky jejich vlastnostem a nezaměnitelnému vzhledu. Na těchto stránkách najdete dost informací o špaletových oknech i o firmách, které špaletová okna dodávají.

Špaletová okna

Špaletová okna navazují na práci starých truhlářských mistrů z minulého a předminulého století. Většina špaletových oken dnes již potřebuje vyměnit a ne vždy je vhodné použít moderní eurookna. Proto některé firmy vyrábějí klasická špaletová okna nebo špaletová okna nové generace. Jejich největší předností je elegantní vzhled splňující podmínky památkářů , výborná tepelná a zvuková ochrana.

Dřevěná špaletová okna se většinou dodávají s izolačním dvojsklem. Jejich použití se nabízí nejen v renovovaných starších domech, ale špaletová okna jsou ideální také pro chaty, stylové novostavby, historické objekty a všechny stavby v památkových zónách. Někde jsou dřevěná špaletová okna dokonce památkovým úřadem vyžadována.

Miroslav Šírer – špaletová okna

Jednou z firem, které se na dřevěná špaletová okna zaměřují je firma Miroslav Šírer. Tato firma již od roku 1992 vyvíjí postupy pro výrobu dřevěných oken a dveří s ohledem na životní prostředí. Špaletová okna firma vyrábí na míru dle skutečného vzoru nebo přání zákazníka. Firma důsledně dbá na kvalitu materiálů i provedení, o čemž svědčí nadstandardní záruční doba. Firma zajišťuje nejen výrobu a prodej, ale také montáž špaletových oken, případně jejich výměnu. Pro výrobu špaletových oken jsou používány tyto dřeviny: smrk, borovice, modřín a dub. K dispozici je vám široká škála lazurovacích laků a téměř neomezený výběr krycích RAL barev.

Špaletová okna – ceník

Konkrétní ceník pro špaletová okna firmy Miroslav Šírer není, každému zákazníkovi je zdarma zpracována cenová nabídka přesně na míru. Ceny špaletových oken jsou různé, záleží na mnoha faktorech. Pro více informaci nahlédněte na webové stránky firmy nebo ji přímo kontaktujte.

 
Miroslav Šírer - Výroba eurooken a dveří
  • Okna ze dřeva
  • Moderní lakovací robot
  • Dřevěné zimní zahrady pro posezení za chladných večerů
  • HS portály (Zdvižně posuvné dveře) a SKB (sklopně posuvné dveře).
  • Okna do historické zástavby, repliky oken.
  • Na míru vyráběné vchodové dveře ze dřeva.
  • Dřevěné lamelové nebo plné okenice, parapety a jiné doplňky.

Dřevěná okna

Eurookna s izolačním trojsklem. Hezká okna z přírodního materiálu, okna ze dřeva.

 

Dřevěná okna >>

Špaletová okna

Špaletová okna s izolačním dvojsklem. Tradiční špaletová a kastlová okna s nenapodobitelným vzhledem. 

 

Špaletová okna >>

Dveře

Vchodové dveře pro pasivní domy. Dřevo, poctivý materiál pro poctivé vchodové dveře.

 

Vchodové dveře >>

Příslušenství

Doplňky pro dřevěná okna a dveře, parapety, okenice atd. Kompletní nabídka se vším co je pro dřevěná okna a dveře potřeba.

 

Příslušenství >>

 

 

Fotogalerie

Zimní zahrady Kublov Historická špaletová okna HS portály Šírer Dřevěná okna a dveře v hotelu.

Hezká dřevěná okna. Eurookna. Dřevěná eurookna ve školce ve Zdicích. Řadový dům Beroun.

Reference od zákazníků

Jsem velice spokojena s kvalitou výrobků, provedením nátěrů, rychlostí realizace a dodržením termínů. Výborný je i poměr kvality a ceny oken. Kéž by bylo takových firem více. Další reference >>

13.6.2013                                           Monika Beranová

Zavřít X :
slide-out-01

tel:

+420 311 585 207

e-mail:

info@oknasirer.cz

Adresa:

Kublov 12, 267 41 Kublov, okr. Beroun